هایپ چیست؟ hyip

هایپ یکی از روش های کسب درآمد در اینترنت هست، البته نه برای امثال من و شما بلکه برای گرداندگان این گونه سایت ها! به طور خیلی خلاصه، در این سیستم شما به واریز پول به حساب هایی دعوت می شوید. در عوض شما سودهای بسیار باور نکردنی که هیچ بانکی به شما نخواهد داد دریافت خواهید کرد. به طور مثال سود دو برابر موجودی در روز! همین جا باید یک اصل مهم در سرمایه گذاری رو متذکر شد: هیچ گاه به سودهای کلان اعتماد نکنید و یا چیزهایی مثل یک شبه پولدار شوید، یک ماهه پولدار شوید و یا حتی یک ساله! باور کنید همه اینها بزرگنمایی هست تا شما را جذب و منافع آنها را تامین کنید. 

از هایپ نمی شود میلیونر شد علت هم مشخص است زیرا سیستم کار این سایت ها به شکلی است که از افراد مختلف پول می گیرند و این پول دوباره برای سود تقسیم می شود. و مطمئنا این روند در جایی باید به ضرر ختم شود. چرا که آنها صاحب چه تولید یا خدماتی هستند که بتواند اینچنین بازگشت سرمایه شگفت انگیزی داشته باشد؟ بله مسلما کلاهبرداری. به هر حال بعد از جمع آوری مقدار متنابهی سرمایه شما دیگر شاهد سایت نخواهید بود. بله به همین راحتی. و اینجا همان قمار و ریسک بالاست. بسته به اینکه چقدر تا بسته شدن سایت فاصله خواهید داشت ریسکتان افزایش می یابد. حال افراد برای فرار از این ریسک بالا اقدام به سرمایه گذاری مثلا یک دلار می کنند. مطمئن باشید با یک دلار یک دلار هم هیچ گاه به یک درآمد مطلوب نخواهید رسید. به هر حال به دلایل فوق و بسیاری دلایل دیگر هایپ را به هیچ وجه توصیه نمی کنم.
البته جالب است بدانید بعضی از سایت ها برای توجیه خود و جذب یا در واقع به دام انداختن افراد خود را فرضا مدعی سرمایه گذاری در زمینه پژوهش و بکارگیری انرژی های نو و یا سبز معرفی می کنند و ادعا می کنند با توجه به اینکه پروژه ها نیازی به ماده اولیه ندارند و بعد از نصب تجهیزات این دستگاه ها سود بسیار بالایی تولید می کنند که آنها این سود را با شما تقسیم می کنند!
شاید باورش برای شما سخت باشد که بسیار بسیار زیاد افرادی هستند که این دروغ ها را باور می کنند. نگارنده خود در دام برخی از اینگونه سرمایه گذاریها افتاده است!
برخی افراد از حاشیه تبلیغات برای اینگونه سایت ها نیز ذینفع هستند مثلا زیرمجموعه گیری، تبلیغات و ... 
به هرحال هایپ از نظر ما یک روش رد شده می باشد. 
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ...برچست ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,