کسب درآمد از طراحی لباس، لیوان و یا سایر اشیابله این هم از اوون روش های عجیب و غریب هست. در این روش شما بعد از ثبت نام در سایتهای مربوطه، امکان دسترسی به یک پلت فرم طراحی دارید که در اوون می تونید ایده خودتون رو پیاده کنید. و یا اینکه طرح خودتون رو از جای دیگه و مشروط به اینکه کپی نباشه آپلود کنید. طرح شما چنانچه تائید بشه (من شخصا چندین بار این طرح فرستادم اما همگی رد شدند) در وبسایت قرار می گیره. اونجا افراد میان و طرح های مورد نظرشونو برای استفاده روی تیشرت، کلاه، لیوان و یا سایر اشیا موجود در فروشگاه انتخاب می کنند. و سایت طرح رو روی کالای مورد نظر چاپ می کنه. حالا شانس شما که چقد از طرح شما توسط مشتریان استقبال بشه، درآمد کسب خواهید کرد. فک کنم تا حالا به این رسیده باشید پول درآوردن از این روش بسیار سخته. بله کاملا درسته!

درست مثل کسب درآمد از عکس، لازمه که مقدار قابل توجهی طرح اورجینال داشته باشید تا بتونید موفقی کسب کنید. پس ترجیحا باید شغلتون در همین زمینه ها باشه. مثلا رشته طراحی لباس، گرافیک، هنر، عکاسی، طراحی صنعتی و ...

در اینصورت شما در کنار دریافت حقوق از جایی که براش کار می کنید می تونید شانس خودتون رو در اینگونه سایت ها هم امتحان کنید.

البته کار چالش برانگیزی خواهد بود و مثلا اگر یک طراح بتونه شمار زیادی بفروشه مطمئنا اعتماد به نفس بسیار بالایی بدست خواهد آورد، که میتونه در ادامه راه بسیار کمکش باشه.

بنابراین این روش هم برای افراد با پیش زمینه عمومی روش مناسبی برای کسب درآمد نیست و اگر زمینه کاریتون نیست اصلا دورش نرید که وقت خودتون رو تلف کرده اید. 

یک سایت داخلی معتبر در این زمینه:


http://www.netstart.ir


و بسیاری سایت های خارجی که با کمی جستجو می توانید بیابید. 


برچست ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,