کسب درآمد از همکاری در فروش یا Affiliate Marketingتا الان فقط در مورد روش هایی صحبت شد که عموما روش های مناسب و قابل توجهی برای کسب یک درآمد معقول نبود. اما امروز می خوام در مورد یک روش نسبتا مناسب و با پتانسیل بالا برای موفقیت بنویسم. کسب درآمد از همکاری در فروش یا همون بازاریابی جز روش هایی هست که من توصیه می کنم انجام بدید. روش کار هم ساده هست. اول می رید به یک فروشگاه مثل ایشاپفا که این سیستم رو ارائه میده و ثبت نام می کنید. بعد از ثبت نام شما دسترسی به کالاها و محصولات با کد اختصاصی خودتون دارید. یعنی شما برای هر محصول کدی دارید که اونو به هر روشی بدید به دیگران و اونها از این طریق بخرند، خرید به نام شما ثبت میشه و شما پورسانت اون کالا رو دریافت می کنید.

حالا جای چالش برانگیز کار جذب مشتری و مخاطب برای کدهاست. عموما بهترین روش قرار دادن کدها در وبلاگ، سایت، تلگرام و یا اینستاگرام هست. لذا لازمه شما یکی از این رسانه ها رو بسازید و شروع کنید به جذب مخاطب و لابه لای مطالبتون هم تبلیغ کالاها رو انجام بدید. 

شاید به نظر سخت برسه اما معمولا در مقاطعی که بازار ذاغ هست و مردم پول دارند فروش خوبه. اما در زمان رکود مطمئنا فروش پایین هست. به هر حال شما می تونید از الان کار رو شروع کنید و گسترش بدید و مخاطب سایت یا بلاگتون رو زیاد کنید و مترصد رونق بازار هم باشید. مطمئنا در زمان رونق درآمد شما هم افزایش پیدا خواهد کرد. 

این کار شگردهای خاص خودش رو هم داره و کتاب ها در مورد بازاریابی نوشته شده. اما شما می تونید در همین اینترنت با جستجو کردن اطلاعات لازم رو بدست بیارید. این نکته هم فراموش نشه که لزوما این کار منجر به موفقیت نمیشه و خیلی به خودتون و روش های کارتون بستگی داره. اما احتمال موفقیت در این روش به نسبت روش های قبل به مراتب بالاتر هست. پشتکار و مطالعه می تونه مثل یک کاتالیزور عمل کنه اما باز هم برای رسیدن به درآمد مطلوب یک بازه زمانی یک ساله باید در نظر بگیرید. 

چند سایت فروشگاهی معتبر که امکان همکاری در فروش دارند:

1- فروشگاه ایشاپفا که علاوه بر محصولات فروشگاه خود، فروشگاه شیکسون رو هم خدمات میده

2- فروشگاه اینترنتی 5040

3- فروشگاه میهن استور


این فروشگاه ها از نظر پشتیبانی و سایر مسائل به بقیه فروشگه ها برتری دارند.برچست ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,