کسب درآمد از کلیک، سورف و اتوسورف

بحث امروز سورف ، اتوسورف و کسب دارآمد کلیکی هستکسب درآمد از طریق کلیک کردن واقعا وجود داره اما واقعیت تلخی وجود داره واونم اینه که با این روش کسب درآمد به اندازه زیادی نمیشه کسب درآمد کرد و واقعا حدی براش وجود داره. فلسفه کار هم بد نیست بدونید اینه که با افزایش آمار بازدید هر سایتی اعتبار برای خودش جذب می کنه. از همه مهمتر اینکه سایت در موتورهای جستجو در رنک بالاتری قرار می گیره و در جستجو کردن اسم اوون سایت بالاتر از بقیه ظاهر میشه. بنابراین برخی سایت ها که به هر دلیل مخاطب کمی دارند  از جمله اینکه به تازگی راه افتاده باشند، میان و به یک سری سایت ها که بازدید کننده جذب می کنند پول میدن که برای ما بازدید کننده بیارید. اوونا هم قسمتی از این پول رو به شما می دن تا برید سایت اونها رو ببینید. تا اینجا همه چیز خوبه، اما مشکل اینه که این پول گاها اینقدر ناچیزه که جواب پول اینترنت و برق شما رو هم نمیده. چون در عمل خود سایت واسط، هم پول زیادی برای هر بازدید از تبلیغ دهنده دریافت نمی کنه.

حالا این سیستم کلیکی دو جوره: اتوماتیک (اتوسورف) و یا دستی (کلیکی)

در اتوسورف شما بعد عضویت توو سایت با یک بار کلیلک روی گزینه بازدید خودکار و یا عبارات مشابه شروع می کنید به بازدید خودکار. در این روش معمولا ماهانه 30 تومن میتونید درامد داشته باشید. به نظر من تنها در صورتی میصرفه که محدودیت حجم اینترنت نداشته باشید(حجم رایگان). حالا بعضی دوستان میان و یه سری کلک های رشتی می زنند و مثلا میرن سرور اجاره می کنند و از آی پی اوون سرورها اتوسورف انجام میدن که باز هم با احتساب اجاره سرور پول زیادی تهش نمیمونه. البته بعضی سیستم ها اجازه استفاده از سرور مجازی رو هم نمیدند و اونو غیر اخلاقی می دونند. 

در نوع کلیکی هم قیمتها از کلیکی 2 تا 7 تومن معمولا متغیره که اوونم با توجه به وقتی که میبره و حجم اینترنت به نظرم به صرفه نیست.

اما از همه مهمتر سایت های اسکم خارجی:

مراقب باشید به دام این سایت ها نیفتید، اینها با تبلیغ ارغام شگفت انگیز درآمد حس طمع رو بیدار می کنند. شما در سایت هایی که از نظر ظاهر هم کاملا حرفه ای طراحی شده عضو میشید. بعد اتوسورف می کنید و هی دلاره که میاد به حساب مجازیتون و کیف می کنید ( سرم اومده که میگم!) بعد به حد برداشت که رسیدید میگن اقا 15 دلار ناقابل بریزید به حساب ما تا پولتون قابل برداشت باشه. هینجاست که باید شک کنید و دیگه جلو نرید. چون همه هدف سایت و تشکیلاتش برای گرفتن همین 15 دلار شماست. 

بنده یک لیست خدمتتون میذارم اما دقت کنید شامل همه نیست و نکته اخلاقی همینه که زمان برداشت ازتون پول نخواهند. اوونای که نمی خواهند معمولا معتبر هستند. و نکته دیگه در مورد معتبرها کارمزد پایین به ازای هر بازدید هست. اگر کامزد بالا بود به سایت شک کنید.

لیست سایتهای کلیکی که اسکم و یا کلاهبردار هستند:

www.hotmoneysurf.com

www.financesurf.com

www.investsurf .com

www.automoneysurf.com

www.cashinsurf.com

www.surfwithmoney.com

www.paymentsurf.comنتیجه:

اگر به دنبال درآمد بیش از 100 هزار تومان در ماه هستید درآمد کلیک کردن رو توصیه نمی کنمبرچست ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,